Trenéři.

Naši trenéři mají rádi karate a proto jej učí. Všichni se chtějí věnovat výuce karate a dělají to srdcem.  Motivace trenérů není finanční odměna nebo sláva, ale touha předávat toto krásné bojové umění dále.

1 trenér

s velkým nadšením

15 školení

každý rok

Všichni trenéři mají platné trenérské licence České asociace tradičního karate a proto také právo vyučovat tradiční karate, což lze jednoduše ověřit zde: Trenéři ČATK na karate.cz.  Trenéři se nadále vzdělávají a navštěvují semináře v rámci ČATK a navíc také soukromé tréninky u jednoho z nejlepších instruktorů tradičního karate v ČR – Radka Januše, který je držitelem 5.danu a předsedou ČATK.

Všechny technické stupně musí naši trenéři a také svěřenci řádně získat a složit zkoušky v rámci směrnic České asociace tradičního karate u zkušebního komisaře s platnou licencí.  Naši trenéři si musí stejně jako všichni členové klubu nový pásek zasloužit, poctivě vydřít a vypotit. V bojovém umění není jednoduché cesty. Cílem trenérů není mít černý pásek. Cílem je cvičit dobré karate a za něj získat na řádných zkouškách černý pásek.